atahan11ATAHAN KORUMA ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ 2015 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden itibaren güven, sorumluluk ve kalite ekseninde hizmet vererek TÜRKİYE’de ve HATAY’da özel güvenlik sektörünün öncüsü olma misyonuyla faaliyet göstermektedir.
Güvenlik birimlerinde yıllardır eğitim veren, kendi alanlarında uzman eğitmenler ile modern eğitim araç ve gereçleriyle donatılmış silahlı ve silahsız eğitim vermekteyiz.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, faaliyetlerimiz dolayısıyla sorumlu olduğumuz ilgili yasalar ve mevzuatların şartlarına uyma çerçevesinde bilgi, tecrübe ve ekipman desteğinde kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile geleceğe yürüyoruz ve yürümeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Her insanın temel hakkı olan güvenilir bir ortamda yaşamayı temel felsefe edinen ATAHAN KORUMA ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ; insana değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen, konusunda deneyimli bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübe ve oluşturduğu yeni işbirlikleri, değişime olan bağlılığı, istikrarı ile dengeli bir şekilde büyümektedir. Yenilikçi insan kaynakları ve güvenlik sistemlerini uygulayarak insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesini ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutulmasını sağlar. ATAHAN KORUMA ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ; sosyal sorumluluk bilinci ile etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Vizyonumuz

ATAHAN KORUMA ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. müşteri ve çalışanlarına değer veren, toplumsal sorumluluğun bilincinde, ülkesinin değerlerine saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan marka olmayı hedeflemekte; elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp hatasız hizmet vermeyi her zaman farklı yenilikçi lider konumunda olmayı planlamaktadır.